Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tsmigiel

Movie Buff - 167 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out tsmigiel's...
30 2% The Lobster (2015) - Sep 07, 2019
70 14% Django Unchained (2012) - Sep 07, 2019
80 28% Il Postino (1994) - Sep 07, 2019
95 65% Kubo and the Two Strings (2016) - Sep 07, 2019
100 84% The Crow (1994) - Sep 07, 2019
95 65% Ready Player One (2018) - Sep 07, 2019
100 84% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Sep 07, 2019
100 84% Excalibur (1981) - Sep 07, 2019
95 65% You Can Count On Me (2000) - Sep 07, 2019
95 65% Unforgiven (1992) - Sep 07, 2019