tsungeon

tsungeon
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% Amores Perros (2000) - Rated 22 Jul 2015
75 38% American Psycho (2000) - Rated 22 Jul 2015
60 17% American Hustle (2013) - Rated 22 Jul 2015
80 49% Allacciate le cinture (2014) - Rated 22 Jul 2015
85 61% Alien (1979) - Rated 22 Jul 2015
70 28% I Saw the Devil (2010) - Rated 22 Jul 2015
30 3% After Earth (2013) - Rated 22 Jul 2015
80 49% About Time (2013) - Rated 22 Jul 2015
50 10% After.Life (2009) - Rated 22 Jul 2015
80 49% A History of Violence (2005) - Rated 22 Jul 2015