Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ttCGG9

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 13, 2020

more Recent Ratings
30% Shutter Island (2010) - May 13, 2020
30% Children of Men (2006) - May 13, 2020
65% 12 Monkeys (1995) - May 13, 2020
85% Her (2013) - May 13, 2020
30% Moneyball (2011) - May 13, 2020
65% Inception (2010) - May 13, 2020
30% Knives Out (2019) - May 13, 2020
65% Full Metal Jacket (1987) - May 13, 2020
5% Jurassic World (2015) - May 13, 2020
10 95% Pulp Fiction (1994) - May 13, 2020