ttasdemir

ttasdemir
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Teacher

more Recent Ratings

90 67% The Holy Mountain (1973) - Rated 15 Mar 2019
85 44% Up (2009) - Rated 15 Mar 2019
90 67% Scent of a Woman (1992) - Rated 15 Mar 2019
100 94% The Seventh Seal (1957) - Rated 15 Mar 2019
100 94% Mulholland Drive (2001) - Rated 15 Mar 2019
100 94% The Man from Earth (2007) - Rated 15 Mar 2019
90 67% The Artist (2011) - Rated 15 Mar 2019
90 67% The Hangover (2009) - Rated 15 Mar 2019
100 94% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 15 Mar 2019
90 67% Amélie (2001) - Rated 15 Mar 2019