tuffluff

tuffluff
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 25% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 25 Feb 2013
89 63% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 25 Feb 2013
71 29% Ratatouille (2007) - Rated 25 Feb 2013
37 12% The Matrix (1999) - Rated 25 Feb 2013
79 40% She's All That (1999) - Rated 25 Feb 2013
23 6% The Master of Disguise (2002) - Rated 25 Feb 2013
82 47% Pretty Woman (1990) - Rated 25 Feb 2013
0% Not Another Teen Movie (2001) - Rated 25 Feb 2013
86 55% Another Happy Day (2011) - Rated 25 Feb 2013
79 40% Submarine (2010) - Rated 25 Feb 2013