tugrulkokay

tugrulkokay
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 50% Hell or High Water (2016) - Rated 25 Nov 2018
90 72% Forrest Gump (1994) - Rated 25 Nov 2018
90 72% Shutter Island (2010) - Rated 25 Nov 2018
90 72% Léon: The Professional (1994) - Rated 25 Nov 2018
90 72% The Bourne Identity (2002) - Rated 25 Nov 2018
85 36% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 25 Nov 2018
80 22% Identity (2003) - Rated 25 Nov 2018
75 9% Face/Off (1997) - Rated 25 Nov 2018
95 95% Black Swan (2010) - Rated 25 Nov 2018
85 36% Reservoir Dogs (1992) - Rated 25 Nov 2018