tunghaichuan

tunghaichuan
Movie Buff - 376 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 39% One Hour Photo (2002) - Rated 03 Jun 2014
85 39% The Score (2001) - Rated 03 Jun 2014
50 6% Not Another Teen Movie (2001) - Rated 03 Jun 2014
50 6% Battleship (2012) - Rated 03 Jun 2014
90 68% Defendor (2009) - Rated 20 May 2014
95 90% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 06 May 2014
90 68% Date Night (2010) - Rated 06 May 2014
85 39% The Fountain (2006) - Rated 06 May 2014
90 68% Oldboy (2003) - Rated 06 May 2014
85 39% The One (2001) - Rated 06 May 2014