tuoppis

tuoppis
Movie Buff - 400 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2010
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 67% The Devil's Advocate (1997) - Rated 26 Apr 2010
77 23% Universal Soldier (1992) - Rated 26 Apr 2010
86 85% Modern Times (1936) - Rated 26 Apr 2010
63 1% Batman (1966) - Rated 26 Apr 2010
77 23% Rush Hour (1998) - Rated 26 Apr 2010
76 19% Diamonds Are Forever (1971) - Rated 26 Apr 2010
80 41% Airplane II: The Sequel (1982) - Rated 26 Apr 2010
59 0% Speed 2: Cruise Control (1997) - Rated 26 Apr 2010
81 49% From Russia with Love (1963) - Rated 26 Apr 2010
80 41% Outbreak (1995) - Rated 26 Apr 2010