Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
turandot

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 20, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out turandot's...
10 95% Monster (2003) - May 20, 2020
85% Pacific Rim (2013) - May 20, 2020
75% Event Horizon (1997) - May 20, 2020
65% Barton Fink (1991) - May 20, 2020
55% Traffic (2000) - May 20, 2020
45% Rushmore (1998) - May 20, 2020
35% Old School (2003) - May 20, 2020
25% Wayne's World (1992) - May 20, 2020
15% The Hangover (2009) - May 20, 2020
5% Kill Bill: Volume 2 (2004) - May 20, 2020