turbotrixie

turbotrixie
Movie Buff - 348 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2018
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% 12 Angry Men (1957) - Rated 29 Mar 2018
90 79% Home Alone (1990) - Rated 29 Mar 2018
90 79% Goodfellas (1990) - Rated 29 Mar 2018
90 79% Generation Kill (2008) - Rated 29 Mar 2018
30 6% Days of Thunder (1990) - Rated 29 Mar 2018
100 95% Seinfeld (1989) - Rated 29 Mar 2018
80 50% Sherlock Holmes (2009) - Rated 29 Mar 2018
90 79% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 29 Mar 2018
70 25% Hitchcock (2012) - Rated 29 Mar 2018
80 50% Dead Poets Society (1989) - Rated 29 Mar 2018