turkerme

Film Freak - 637 Film Ratings
Member Since: Sep 20, 2013
Check out turkerme's...
90 98% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Jan 09, 2014 |
66 55% | My Life So Far (1999) - Jan 02, 2014 |
20 0% | Boogeyman (2005) - Jan 02, 2014 |
45 16% | Nanny McPhee (2006) - Jan 02, 2014 |
64 48% | Alice in Wonderland (1951) - Jan 02, 2014 |
60 40% | The Little Mermaid (1989) - Jan 02, 2014 |
36 6% | The Core (2003) - Jan 02, 2014 |
50 23% | The Faculty (1998) - Jan 02, 2014 |
50 23% | Rock of Ages (2012) - Jan 02, 2014 |
35 5% | Ready to Wear (1994) - Jan 02, 2014 |