turki772

turki772
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2017
Location: Saudi Arabia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 45% The Thin Red Line (1998) - Rated 19 Jun 2017
81 55% Get Smart (2008) - Rated 18 Jun 2017
90 85% The Illusionist (2006) - Rated 18 Jun 2017
88 77% Les Misérables (2012) - Rated 18 Jun 2017
87 75% Django Unchained (2012) - Rated 18 Jun 2017
89 80% The Prestige (2006) - Rated 18 Jun 2017
80 45% Unbreakable (2000) - Rated 18 Jun 2017
86 72% Hard Candy (2006) - Rated 18 Jun 2017
82 60% Ant-Man (2015) - Rated 18 Jun 2017
90 85% Pearl Harbor (2001) - Rated 18 Jun 2017