turn00

turn00
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% Speed (1994) - Rated 08 Mar 2018
90 49% Princess Mononoke (1997) - Rated 08 Mar 2018
75 6% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 08 Mar 2018
90 49% Cars (2006) - Rated 08 Mar 2018
85 22% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 08 Mar 2018
90 49% Friday the 13th (1980) - Rated 08 Mar 2018
90 49% Mad Max (1979) - Rated 08 Mar 2018
95 90% The Running Man (1987) - Rated 08 Mar 2018
95 90% Tommy Boy (1995) - Rated 08 Mar 2018
91 64% The Frighteners (1996) - Rated 08 Mar 2018