tuvstarr

tuvstarr
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 70% The Piano (1993) - Rated 03 Aug 2015
100 70% La Dolce vita (1960) - Rated 03 Aug 2015
100 70% Wild Strawberries (1957) - Rated 03 Aug 2015
95 34% The Master (2012) - Rated 03 Aug 2015
75 15% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 03 Aug 2015
50 2% The Idiots (1998) - Rated 03 Aug 2015
100 70% Dancer in the Dark (2000) - Rated 03 Aug 2015
100 70% Melancholia (2011) - Rated 03 Aug 2015
100 70% Dogville (2003) - Rated 03 Aug 2015
100 70% Autumn Sonata (1978) - Rated 03 Aug 2015