tuxaar

tuxaar
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2020
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 47% Banshee (2013) - Rated 26 Apr 2020
95 55% The Boys (2019) - Rated 26 Apr 2020
97 70% Spartacus (2010) - Rated 26 Apr 2020
97 70% Hunter x Hunter (2011) - Rated 26 Apr 2020
100 87% Attack on Titan (2013) - Rated 26 Apr 2020
100 87% Beast Titan (2017) - Rated 26 Apr 2020
96 62% The Witcher (2019) - Rated 26 Apr 2020
100 87% Stranger Things (2016) - Rated 26 Apr 2020
89 42% Bodyguard (2018) - Rated 26 Apr 2020
2% 13 Reasons Why (2017) - Rated 26 Apr 2020