tvLEZa

Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: May 19, 2018
Check out tvLEZa's...
90 78% | The Birds (1963) - May 19, 2018 |
90 78% | Cars (2006) - May 19, 2018 |
90 78% | Ratatouille (2007) - May 19, 2018 |
90 78% | Dances with Wolves (1990) - May 19, 2018 |
90 78% | Rocky (1976) - May 19, 2018 |
90 78% | 2001: A Space Odyssey (1968) - May 19, 2018 |
90 78% | Inception (2010) - May 19, 2018 |
90 78% | Rear Window (1954) - May 19, 2018 |
92 94% | Jaws (1975) - May 19, 2018 |
90 78% | The Silence of the Lambs (1991) - May 19, 2018 |