twanj030

twanj030
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 29% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 29% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
76 4% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
95 74% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 50% The Ringer (2005) - Rated 14 Aug 2007
91 56% Unbreakable (2000) - Rated 14 Aug 2007
100 94% The Fast Runner (2001) - Rated 14 Aug 2007
88 37% Annie (1982) - Rated 14 Aug 2007
75 2% Ultraviolet (2006) - Rated 14 Aug 2007
82 18% Mad Hot Ballroom (2005) - Rated 14 Aug 2007