twf152

twf152
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2014
Location: Shelby, Ohio, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m a freelance Digital Artist, graduated from the Art institute of Pittsburgh. I love movies, music, and games.

more Recent Ratings

83 96% Alien (1979) - Rated 10 Sep 2014
69 17% Wishmaster (1997) - Rated 10 Sep 2014
73 54% Mimic (1997) - Rated 10 Sep 2014
70 34% The Relic (1997) - Rated 10 Sep 2014
70 34% Fright Night (1985) - Rated 10 Sep 2014
70 34% Leviathan (1989) - Rated 10 Sep 2014
70 34% Pet Sematary (1989) - Rated 10 Sep 2014
74 63% Pumpkinhead (1988) - Rated 10 Sep 2014
69 17% The Keep (1983) - Rated 10 Sep 2014
76 78% The Blob (1988) - Rated 10 Sep 2014