twisted182

twisted182
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 18 May 2022
Location: Kathmandu, Select State, Nepal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 63% Fear Street Part Two: 1978 (2021) - Rated 18 May 2022
60 4% Candyman (2021) - Rated 18 May 2022
70 22% Fractured (2019) - Rated 18 May 2022
65 13% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 18 May 2022
85 40% The Dirt (2019) - Rated 18 May 2022
95 63% Army of the Dead (2021) - Rated 18 May 2022
100 90% Breaking Bad (2008) - Rated 18 May 2022
75 31% Jackass 3-D (2010) - Rated 18 May 2022
99 77% Get Out (2017) - Rated 18 May 2022
100 90% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 May 2022