twizzlerific

twizzlerific
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 14 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 60% Naruto (2002) - Rated 23 Jun 2017
98 86% Naruto: Shippûden (2007) - Rated 18 Jun 2017
97 74% Hunter x Hunter (2011) - Rated 18 Jun 2017
99 93% Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) - Rated 18 Jun 2017
99 93% Attack on Titan (2013) - Rated 18 Jun 2017
100 97% Cowboy Bebop (1998) - Rated 18 Jun 2017
99 93% Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 18 Jun 2017
97 74% Futurama (1999) - Rated 18 Jun 2017
98 86% Rick and Morty (2013) - Rated 18 Jun 2017
97 74% The Princess Bride (1987) - Rated 27 May 2017