Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
twnk

Movie Buff - 352 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2019

Location: Australia

more Recent Ratings
54 38% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Sep 21, 2019
10 5% Batman & Robin (1997) - Sep 20, 2019
63 52% Footrot Flats: The Dog's Tale (1987) - Sep 19, 2019
61 49% Superhero Movie (2008) - Sep 19, 2019
24 14% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Sep 19, 2019
2% A Haunted House (2013) - Sep 19, 2019
31 19% Elektra (2005) - Sep 18, 2019
2% Disaster Movie (2008) - Sep 18, 2019
1% Epic Movie (2007) - Sep 18, 2019
3% Date Movie (2006) - Sep 18, 2019