twolf88

twolf88
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 58% The Cooler (2003) - Rated 24 Feb 2007
75 58% Vertical Limit (2000) - Rated 24 Feb 2007
55 10% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 24 Feb 2007
85 87% Pride & Prejudice (2005) - Rated 24 Feb 2007
75 58% House of Sand and Fog (2003) - Rated 24 Feb 2007
80 75% Lost in Translation (2003) - Rated 24 Feb 2007
65 29% Analyze This (1999) - Rated 24 Feb 2007
70 41% Lethal Weapon (1987) - Rated 24 Feb 2007
80 75% A Beautiful Mind (2001) - Rated 24 Feb 2007
75 58% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 24 Feb 2007