twometerman

twometerman
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

23% Across the Universe (2007) - Rated 13 Feb 2012
93% Gran Torino (2008) - Rated 13 Feb 2012
23% Poseidon (2006) - Rated 13 Feb 2012
12% The Scorpion King (2002) - Rated 13 Feb 2012
23% Shanghai Noon (2000) - Rated 13 Feb 2012
23% Four Brothers (2005) - Rated 13 Feb 2012
75% Remember the Titans (2000) - Rated 13 Feb 2012
60% Arn - The Kingdom at Road's End (2008) - Rated 13 Feb 2012
2% Knocked Up (2007) - Rated 13 Feb 2012
43% The Kingdom (2007) - Rated 13 Feb 2012