Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tydmir

Cinema Addict - 1119 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2019

Location: Çankaya, Ankara, Turkey

Age: 26

more Recent Ratings
85 74% Happiness (1965) - May 03, 2021
90 90% Witness for the Prosecution (1957) - May 02, 2021
80 51% ...And Justice for All (1979) - May 01, 2021
85 74% Confidentially Yours (1983) - May 01, 2021
85 74% The Man Who Loved Women (1977) - Apr 30, 2021
75 28% Frozen River (2008) - Mar 21, 2021
85 74% Baron Prásil (1962) - Feb 01, 2021
85 74% A Man and a Woman (1966) - Jan 31, 2021
85 74% The Purple Rose of Cairo (1985) - Jan 29, 2021
85 74% Taksim Hold'em (2017) - Jan 29, 2021