typikil

typikil
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 34% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Dec 2017
80 34% Logan (2017) - Rated 24 Dec 2017
75 16% It (2017) - Rated 24 Dec 2017
80 34% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 24 Dec 2017
79 25% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 24 Dec 2017
80 34% Wonder Woman (2017) - Rated 24 Dec 2017
87 57% Get Out (2017) - Rated 24 Dec 2017
89 75% A Girl Walks Home Alone at Night (2014) - Rated 24 Dec 2017
90 86% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 24 Dec 2017
89 75% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 24 Dec 2017