Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tzgyv6

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Mar 15, 2019

more Recent Ratings
50 13% Avengers: Infinity War (2018) - Mar 15, 2019
70 36% Yes Man (2008) - Mar 15, 2019
40 4% Gone in 60 Seconds (2000) - Mar 15, 2019
80 50% Inception (2010) - Mar 15, 2019
60 22% The Notebook (2004) - Mar 15, 2019
70 36% Forrest Gump (1994) - Mar 15, 2019
90 68% Blow (2001) - Mar 15, 2019
88 59% Miss Congeniality (2000) - Mar 15, 2019
100 86% Taken (2008) - Mar 15, 2019
100 86% The Truman Show (1998) - Mar 15, 2019