Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
u0Omm3

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 11, 2020

more Recent Ratings
80 0% Wedding Crashers (2005) - Feb 11, 2020
85 0% Daddy's Home (2015) - Feb 11, 2020
90 0% Daddy's Home 2 (2017) - Feb 11, 2020
80 0% Step Brothers (2008) - Feb 11, 2020
90 0% Neighbors (2014) - Feb 11, 2020
80 0% Life of the Party (2018) - Feb 11, 2020
85 0% The Heat (2013) - Feb 11, 2020
85 0% Bridesmaids (2011) - Feb 11, 2020
85 0% Bad Teacher (2011) - Feb 11, 2020
90 0% Get Hard (2015) - Feb 11, 2020