u2morales

u2morales
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 68% Control (2007) - Rated 24 Apr 2019
90 50% Metropolis (1927) - Rated 24 Apr 2019
90 50% M (1931) - Rated 24 Apr 2019
75 9% Hedwig and the Angry Inch (2001) - Rated 24 Apr 2019
100 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Apr 2019
80 27% Stalker (1979) - Rated 24 Apr 2019
80 27% Match Point (2005) - Rated 24 Apr 2019
75 9% Battle Royale (2000) - Rated 24 Apr 2019
90 50% Infernal Affairs (2002) - Rated 24 Apr 2019
100 86% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 24 Apr 2019