Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uB7Ttr

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 2, 2019

more Recent Ratings
90 65% The Matrix (1999) - Mar 02, 2019
100 95% The Godfather (1972) - Mar 02, 2019
90 65% 3:10 to Yuma (2007) - Mar 02, 2019
80 35% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Mar 02, 2019
75 25% Ant-Man (2015) - Mar 02, 2019
60 5% Pulp Fiction (1994) - Mar 02, 2019
65 15% The Transporter 2 (2005) - Mar 02, 2019
95 85% The Godfather: Part II (1974) - Mar 02, 2019
85 45% Spider-Man 2 (2004) - Mar 02, 2019
90 65% Saving Private Ryan (1998) - Mar 02, 2019