uD6F5qk

ud6f5qk
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2013
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 85% Izgnanie (2007) - Rated 13 Oct 2017
28 21% The Hairdresser's Husband (1990) - Rated 12 Oct 2017
25 18% Ridicule (1996) - Rated 11 Oct 2017
93 87% Elena (2011) - Rated 11 Oct 2017
70 60% Zabriskie Point (1970) - Rated 26 Sep 2017
37 30% Kuhu põgenevad hinged (2007) - Rated 24 Sep 2017
90 79% Kertu (2013) - Rated 24 Sep 2017
90 79% Pretenders (2016) - Rated 24 Sep 2017
46 39% The Dead Mountaineer's Hotel (1979) - Rated 17 Sep 2017
74 65% The Return (2003) - Rated 17 Sep 2017