Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uDpAzy

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
85 36% Scream 3 (2000) - Jan 19, 2020
88 50% Gremlins (1984) - Jan 19, 2020
90 72% Back to the Future Part III (1990) - Jan 19, 2020
90 72% It Follows (2015) - Jan 19, 2020
95 95% Alien (1979) - Jan 19, 2020
75 13% Lucy (2014) - Jan 19, 2020
85 36% Beethoven (1992) - Jan 19, 2020
90 72% Thor: Ragnarok (2017) - Jan 19, 2020
50 4% Ice Age: The Meltdown (2006) - Jan 19, 2020
90 72% Kung Fu Panda (2008) - Jan 19, 2020