Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uHGMo0

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 29, 2019

more Recent Ratings
43 75% Surrogates (2009) - Mar 29, 2019
20 45% Midnight Cowboy (1969) - Mar 29, 2019
98 95% Blue Valentine (2010) - Mar 29, 2019
87 85% Jingle All the Way (1996) - Mar 29, 2019
32 65% Sleepless in Seattle (1993) - Mar 29, 2019
20% Stuart Little (1999) - Mar 29, 2019
20% The Boondock Saints (1999) - Mar 29, 2019
5% The Illusionist (2006) - Mar 29, 2019
11 35% Superbad (2007) - Mar 29, 2019
23 55% Wedding Crashers (2005) - Mar 29, 2019