Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uIL9yD

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
95 87% What We Do in the Shadows (2014) - Jan 18, 2020
70 29% The Silence of the Lambs (1991) - Jan 18, 2020
4% Saw III (2006) - Jan 18, 2020
50 16% Grown Ups (2010) - Jan 18, 2020
85 54% Encino Man (1992) - Jan 18, 2020
85 54% Holes (2003) - Jan 18, 2020
90 70% Broken Flowers (2005) - Jan 18, 2020
75 37% Mr. Deeds (2002) - Jan 18, 2020
85 54% 3:10 to Yuma (2007) - Jan 18, 2020
50 16% Face/Off (1997) - Jan 18, 2020