Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uLSHAd

Flick Fan - 90 Film Ratings

Member Since: Mar 23, 2019

more Recent Ratings
100 % West Side Story (1961) - Mar 23, 2019
100 % Bullitt (1968) - Mar 23, 2019
100 % Rebel Without a Cause (1955) - Mar 23, 2019
100 % Halloween (1978) - Mar 23, 2019
100 % Dracula (1931) - Mar 23, 2019
100 % Frankenstein (1931) - Mar 23, 2019
100 % Night of the Living Dead (1968) - Mar 23, 2019
100 % Some Like It Hot (1959) - Mar 23, 2019
100 % Duck Soup (1933) - Mar 23, 2019
100 % The Wild Bunch (1969) - Mar 23, 2019