Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uSSByr

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2019

more Recent Ratings
70 70% The Wizard of Oz (1939) - Sep 08, 2019
95 97% Alien (1979) - Sep 08, 2019
60 41% Moonlight (2016) - Sep 08, 2019
40 15% Life of Pi (2012) - Sep 08, 2019
50 24% Saw (2004) - Sep 08, 2019
40 15% Sin City (2005) - Sep 08, 2019
60 41% Sleepless in Seattle (1993) - Sep 08, 2019
65 56% The Man from Earth (2007) - Sep 08, 2019
40 15% Mad Max (1979) - Sep 08, 2019
55 29% Starship Troopers (1997) - Sep 08, 2019