uaedaien

uaedaien
Movie Buff - 332 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 23% Toy Story 4 (2019) - Rated 04 Nov 2019
85 82% The Art of Self-Defense (2019) - Rated 04 Nov 2019
95 98% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 11 May 2019
77 29% Demolition Man (1993) - Rated 17 Feb 2019
76 26% Frozen (2013) - Rated 17 Feb 2019
78 34% Taken (2008) - Rated 17 Feb 2019
75 23% Gangs of New York (2002) - Rated 17 Feb 2019
80 52% Valkyrie (2008) - Rated 17 Feb 2019
79 40% 13 Going on 30 (2004) - Rated 17 Feb 2019
78 34% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 17 Feb 2019