ubalint

ubalint
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2017
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 6% Mars Attacks! (1996) - Rated 28 Sep 2020
70 26% About Time (2013) - Rated 28 Sep 2020
"hawking"
80 52% Gattaca (1997) - Rated 28 Sep 2020
65 12% I, Robot (2004) - Rated 28 Sep 2020
80 52% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 28 Sep 2020
70 26% The Platform (2019) - Rated 28 Sep 2020
60 6% Watchmen (2009) - Rated 28 Sep 2020
70 26% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 28 Sep 2020
70 26% Avatar (2009) - Rated 28 Sep 2020
80 52% The Fifth Element (1997) - Rated 28 Sep 2020