uberpuma

uberpuma
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 85% Insomnia (2002) - Rated 26 Feb 2016
100 85% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 26 Feb 2016
100 85% The Avengers (2012) - Rated 26 Feb 2016
100 85% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 26 Feb 2016
100 85% X2: X-Men United (2003) - Rated 26 Feb 2016
100 85% X-Men (2000) - Rated 26 Feb 2016
100 85% X-Men (1992) - Rated 26 Feb 2016
1% The Sound of Music (2013) - Rated 26 Feb 2016
1% The Sound of Music (1992) - Rated 26 Feb 2016
1% The Sound of Music (1965) - Rated 26 Feb 2016