Ubrat

ubrat
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2017
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 86% 1917 (2019) - Rated 05 Oct 2022
90 79% The Father (2021) - Rated 15 Apr 2021
80 35% Joker (2019) - Rated 09 Apr 2021
50 5% RoboCop 3 (1993) - Rated 09 Apr 2021
90 79% RoboCop (1987) - Rated 09 Apr 2021
35 3% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 09 Apr 2021
69 14% Terminator Genisys (2015) - Rated 09 Apr 2021
87 52% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 09 Apr 2021
90 79% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 02 Aug 2017
94 88% Let the Right One In (2008) - Rated 02 Aug 2017