ubur

ubur
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% 3 Idiots (2009) - Rated 22 Jul 2014
85 33% Zookeeper (2011) - Rated 22 Jul 2014
60 5% Little Man (2006) - Rated 22 Jul 2014
87 42% Scary Movie 4 (2006) - Rated 22 Jul 2014
85 33% What Women Want (2000) - Rated 22 Jul 2014
82 25% The Longest Yard (2005) - Rated 22 Jul 2014
85 33% 17 Again (2009) - Rated 22 Jul 2014
95 74% Evolution (2001) - Rated 22 Jul 2014
85 33% Valentine's Day (2010) - Rated 22 Jul 2014
98 85% Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? (2006) - Rated 22 Jul 2014