ucanteyyare

ucanteyyare
Movie Buff - 490 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 96% Phantom Thread (2017) - Rated 24 Mar 2018
80 46% It (2017) - Rated 02 Oct 2017
79 37% Mother! (2017) - Rated 02 Oct 2017
80 46% Baby Driver (2017) - Rated 27 Jul 2017
86 75% Night on Earth (1991) - Rated 23 Jul 2017
78 32% City of Ember (2008) - Rated 24 Mar 2017
84 67% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 02 Mar 2017
82 57% Lion (2016) - Rated 02 Mar 2017
75 20% Doctor Strange (2016) - Rated 02 Mar 2017
74 17% John Wick (2014) - Rated 02 Mar 2017