udankhatola

udankhatola
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 26% Get the Gringo (2012) - Rated 19 Feb 2017
92 55% The Wrestler (2008) - Rated 10 Feb 2017
95 80% Requiem for a Dream (2000) - Rated 10 Feb 2017
93 60% Pi (1998) - Rated 10 Feb 2017
90 40% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 10 Feb 2017
94 65% Mulholland Drive (2001) - Rated 10 Feb 2017
92 55% Donnie Darko (2001) - Rated 10 Feb 2017
94 65% Delicatessen (1991) - Rated 10 Feb 2017
92 55% A Clockwork Orange (1971) - Rated 10 Feb 2017
92 55% The City of Lost Children (1995) - Rated 10 Feb 2017