uday.iitm5

udayiitm5
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2014
Location: Chennai, Tamil Nadu, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% Fight Club (1999) - Rated 29 Mar 2014
75 27% Groundhog Day (1993) - Rated 29 Mar 2014
90 94% The Prestige (2006) - Rated 29 Mar 2014
60 4% Drive Angry (2011) - Rated 29 Mar 2014
65 14% Drive (2011) - Rated 29 Mar 2014
90 94% The Dark Knight (2008) - Rated 29 Mar 2014
85 77% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 29 Mar 2014
60 4% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 29 Mar 2014
85 77% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 29 Mar 2014
85 77% The Departed (2006) - Rated 29 Mar 2014