udip

udip
Movie Buff - 143 Film Ratings
Member Since: 13 May 2016
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 0% Beowulf (2007) - Rated 01 Sep 2016
87 60% The Shining (1980) - Rated 30 Aug 2016
90 70% The Prestige (2006) - Rated 23 Aug 2016
60 9% The Man Who Knew Infinity (2015) - Rated 22 May 2016
85 54% True Lies (1994) - Rated 22 May 2016
89 65% Nightcrawler (2014) - Rated 20 May 2016
83 47% Labyrinth (1986) - Rated 20 May 2016
95 91% Louie (2010) - Rated 20 May 2016
80 39% Basic Instinct (1992) - Rated 20 May 2016
91 76% Apollo 13 (1995) - Rated 20 May 2016