Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ufGtsJ

Flick Fan - 92 Film Ratings

Member Since: Dec 3, 2018

more Recent Ratings
78 70% Constantine (2005) - Dec 03, 2018
66 41% The Doors (1991) - Dec 03, 2018
30 11% Alexander (2004) - Dec 03, 2018
78 70% The Ninth Gate (2000) - Dec 03, 2018
60 32% The Hateful Eight (2015) - Dec 03, 2018
48 20% First Blood (1982) - Dec 03, 2018
95 97% Total Recall (1990) - Dec 03, 2018
60 32% Finding Nemo (2003) - Dec 03, 2018
80 75% Alien (1979) - Dec 03, 2018
100 99% Blade Runner (1982) - Dec 03, 2018