ufukcelen

ufukcelen
Film Freak - 913 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2016
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Don't Look Up (2021) - Rated 31 Dec 2021
69 40% The Matrix Resurrections (2021) - Rated 28 Dec 2021
75 56% Wonder Woman (2017) - Rated 19 Dec 2021
70 47% Baggio: The Divine Ponytail (2021) - Rated 24 Nov 2021
75 56% Venom (2018) - Rated 08 Aug 2021
85 75% Parasite (2019) - Rated 08 Aug 2021
50 24% American Cyborg: Steel Warrior (1993) - Rated 04 Aug 2021
87 78% Ahlat Agaci (2018) - Rated 17 Oct 2020
75 56% Manyak (2018) - Rated 07 Sep 2020
80 68% Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu (2019) - Rated 10 Aug 2020