uges

uges
Movie Buff - 256 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2012
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 97% The Usual Suspects (1995) - Rated 22 Jul 2017
70 25% Avé (2011) - Rated 08 Mar 2013
71 30% American Reunion (2012) - Rated 09 Feb 2013
76 67% Ted (2012) - Rated 09 Feb 2013
81 90% The Game (1997) - Rated 20 Jan 2013
70 25% Restless (2011) - Rated 17 Jan 2013
80 85% Seven Psychopaths (2012) - Rated 14 Jan 2013
72 37% The Time Traveler's Wife (2009) - Rated 16 Dec 2012
75 59% Stand by Me (1986) - Rated 16 Dec 2012
80 85% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 12 Dec 2012