uggaagga

uggaagga
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2013
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 26% Heat (1995) - Rated 19 Jan 2013
70 23% The Departed (2006) - Rated 19 Jan 2013
90 60% Sin City (2005) - Rated 19 Jan 2013
85 42% 300 (2007) - Rated 19 Jan 2013
85 42% True Romance (1993) - Rated 19 Jan 2013
95 78% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Jan 2013
95 78% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Jan 2013
95 78% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 19 Jan 2013
85 42% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 19 Jan 2013
90 60% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 19 Jan 2013