ugurcan

ugurcan
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 66% Identity (2003) - Rated 12 Jul 2019
90 42% Timecrimes (2007) - Rated 07 Jul 2019
85 24% Deadpool (2016) - Rated 23 Feb 2016
92 55% The Pianist (2002) - Rated 19 Feb 2016
91 49% Constantine (2005) - Rated 19 Feb 2016
86 29% Run Lola Run (1998) - Rated 19 Feb 2016
91 49% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 19 Feb 2016
67 11% John Q (2002) - Rated 19 Feb 2016
94 66% Mulholland Drive (2001) - Rated 19 Feb 2016
93 61% Lost Highway (1997) - Rated 19 Feb 2016