ugurcnplt

ugurcnplt
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2015
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 50% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 17 Feb 2015
80 31% Goodfellas (1990) - Rated 17 Feb 2015
78 19% Deja Vu (2006) - Rated 17 Feb 2015
74 9% Birdman (2014) - Rated 17 Feb 2015
87 74% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 17 Feb 2015
76 14% Hellboy (2004) - Rated 17 Feb 2015
70 4% Ocean's Eleven (2001) - Rated 17 Feb 2015
87 74% November (2003) - Rated 17 Feb 2015
89 85% The Dreamers (2004) - Rated 17 Feb 2015
65 3% Eraserhead (1977) - Rated 17 Feb 2015